5 Beds
4,565 sqft
$825,000
3278 Foxcroft Drive Lewis Center OH, 43035
Price per sqft
$180.72
Built in
1994
Property size
4,565 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Kristin M Bell - ValEquity Real Estate
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226017451
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
6
Full Bathrooms
4
Exterior features
Lot Size
0.54 Acres
Other property details
Taxes
$12,071
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
Courtesy of Kristin M Bell - ValEquity Real Estate