5 Beds
4,195 sqft
$1,500,000
1920 Edgemont Road Upper Arlington OH, 43212
Price per sqft
$357.57
Built in
1922
Property size
4,195 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Anne DeVoe - Coldwell Banker Realty
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226017882
Interior features
Bedrooms
5
Lot Size
0.3 Acres
Other property details
Taxes
$21,282
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of Anne DeVoe - Coldwell Banker Realty