4 Beds
2,522 sqft
$684,900
3557 Woodland Drive Hilliard OH, 43026
Price per sqft
$271.57
Built in
2019
Property size
2,522 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Todd C Stone - EXP Realty, LLC
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226016910
Lot Size
0.19 Acres
Other property details
Taxes
$12,115
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
Courtesy of Todd C Stone - EXP Realty, LLC